+90 212 650 95 59 +90 539 731 04 57 info@igacontrol.com

Projelerinize Özel Çözümler

 

İGA Smart Control olarak aydınlatma kontrol sistemleri, acil aydınlatma izleme sistemleri ve ses-görüntü sistemlerinin projelendirme, malzeme tedariği, devreye alma ve satış sonrası destek konularında mühendislik hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda ofis, otel, avm, fabrika gibi ticari binalardan akıllı ev ve villa gibi konut projelerine kadar projelerinize mühendislik hizmeti vermekteyiz.

Aydınlatma kontrol sistemlerinde tamamladığımız birçok projeden edindiğimiz tecrübelerimizle projenize en uygun çözüm için yanınızdayız. Ürün portföyümüzde bulunan  KNX ve DALI tabanlı sistemler ile projenizin bu kapsamdaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Acil aydınlatma izleme sistemleri ile yapılması ve takip edilmesi yasalarla zorunlu olan acil durum aydınlatma armatürlerinizi kablolu veya kablosuz olarak izleme konusunda çözüm üretmekteyiz.

Ses – görüntü sistemlerinde profesyonel çözümler ile tüm sistemleri birbirleriyle entegre ederek konfor ve kullanım kolaylığı sağlayan projeler geliştirmekteyiz.